Usługi

Poznaj naszą ofertę

Prowadzę opiekę dochodzącą dla zwierząt, co oznacza usługę w domu opiekuna po uprzednim spotkaniu zapoznawczym oraz podpisaniu umowy powierzenia zwierzęcia. Wspólnie z właścicielem ustalamy jak najlepiej wykorzystać czas, w którym zwierzę jest pod moja opieką.

 

Pamiętam o potrzebach moich podopiecznych, każdego traktuję indywidualnie, a na pierwszym miejscu zawsze jest dobro zwierzęcia. Nie stosuje metod awersyjnych (kolczatek, obroży elektrycznych, pryskania wodą, nie wypuszczam kotów na niezabezpieczony teren luzem).

Najważniejszym celem jest dbanie o bezpieczeństwo i dobrą kondycję powierzanych zwierząt. Sprawując opiekę stosuję się do zaleceń behawiorystów i lekarzy weterynarii oraz instrukcji przekazanych przez właściciela zwierzęcia. Przed opieką omawiamy szczegółowo stan zdrowia oraz zasady postępowania w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.

Z każdej wizyty przesyłana jest informacja zwrotna w uzgodnionej formie np. zdjęcie/sms/e-mail/wiadomość na FB/ krótki film. (wedle ustaleń przy podpisaniu umowy). W związku z tym, że pod opieką pozostaje także dom/ mieszkanie, przed rozpoczęciem współpracy, wspólnie ustalamy zasady obowiązujące w danym miejscu. Po powrocie właściciela i zakończeniu umowy zwracam klucze.

Ceny za usługę ustalane są indywidualnie w zakresie od 40 zł za wizytę. Spotkanie zapoznawcze-bezpłatnie. Pokarm, żwirek itp. zapewnia właściciel. Przewiduje rabaty przy dłuższej opiece. Dojeżdżam Chrzanów/Trzebinia/Olkusz/Libiąż i okolice. Usługa jest opłaca przed terminem rozpoczęcia opieki co stanowi gwarancję rezerwacji terminu. Działam legalnie, nie jestem osobą anonimową. Wystawiam rachunki.

 

opieka nad kotami

Koty w swoim domu są na własnym terytorium gdzie czują się komfortowo i bezpiecznie. Zwierzęta te są silnie związane z miejscem w którym żyją, opuszczenie domu najczęściej wiąże się dla nich ze stresem. Jako Petsitter codziennie odwiedzę Twojego kota zapewniając mu dzienną dawkę zabawy, świeżego pokarmu oraz wody, a także zadbam o czystą kuwetę. W razie potrzeby: pielęgnacja, podawanie leków, wizyta u lekarza weterynarii. Z każdej wizyty przesyłana jest informacja o podopiecznym.

opieka nad psami

Petsitter to doskonała alternatywa dla hoteli dla zwierząt. Zakres opieki obejmuje codzienne spacery, karmienie i zapewnianie świeżej wody, zabawę. W razie potrzeby: pielęgnacja, podawanie leków, wizyta u lekarza weterynarii. Przez cały czas trwania opieki przesyłana jest informacja zwrotna do właściciela psa o jej przebiegu.

opieka nad gryzoniami i zajęczakami

Mam doświadczenie w opiece nad gryzoniami i zajęczakami w tym króliki, chomiki, świnki morskie w zakres usług wchodzi: zabawa, karmienie, wymiana podłoża, sprzątanie klatki/kuwety/akwarium, obserwacja oraz w razie potrzeby wizyta u lekarza weterynarii. Ilość wizyt w ciągu dnia uzgadniana jest przy podpisaniu umowy. Z każdej wizyty przesyłana jest informacja zwrotna w uzgodnionej formie np. zdjęcie/sms/e-mail/wiadomość na FB/ krótki film .

opieka nad innymi zwierzętami

Opieka wedle informacji i wymagań przekazanych przez właściciela. Dopasowana do danego gatunku.

spacery z psami

Spacery planuje biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby psa, stan zdrowia, wiek, temperament oraz predyspozycje rasowe.

opieka nad zwierzętami chorymi

 

wizyty u lekarzy weterynarii

 

opieka przed/po operacji

W związku z tym, że projekt PET-KA jest działalnością prowadzoną dodatkowo istnieje możliwość odmówienia podpisania umowy ze względu na chociażby niemożność dostosowania rytmu dnia zwierzęcia / godzin spaceru do możliwości Petsittera, za co z góry przepraszam, ale zawsze na pierwszym miejscu jest dobro podopiecznego.

Nie czekaj!

Skontaktuj się w prosty sposób

Rezerwacja:

 

🐾Telefonicznie pod numerem (+48) 507 510 519

🐾E-mailowo kontakt@pet-ka.pl

🐾Poprzez formularz kontaktowy

🐾Poprzez wiadomość prywatną przez Facebooka: www.fb.com/PetkaPetsitter

KONTAKT

507 510 519

kontakt@pet-ka.pl

O mnie

Start

Blog

Oferta

Kontakt

Obserwuj nas na Facebooku!

TELEFON

 

507 510 519

 

E-MAIL

 

kontakt@pet-ka.pl